Od Twoich wymarzonych mebli dzieli Cię tylko krok. Meble wyceniamy bezpłatnie!

By zrealizować Twoje wymarzone meble musimy przejść przez kilka etapów, które umożliwią nam poznać Twoje oczekiwania, pozwolą uzyskać wszelkie niezbędne informacje techniczne i miejsca montażu. Etapy te pozwolą zrealizować całe zamówienie według Twoich oczekiwań. 

Wszelkie meble i zabudowy wykonujemy na wymiar, tym samym niezbędny jest pomiar w miejscu montażu mebli. Jest to niezbędny etap, gdyż produkowane przez nas meble będą Państwu służyć latami. Pomiar wykonujemy bezpłatnie, jednocześnie pozwala nam uwzględnić wszelkie sugestie i oczekiwania. 

Uzyskane informacje oraz sugestie pozwolą nam na wykonanie projektu, wizualizacji wykonywanej zabudowy

Ostatnim etapem jest wykonanie i montaż mebli, po którym pozostaje wieloletnia satysfakcja z użytkowania funkcjonalnych mebli, w których projekcie braliśmy udział.  

Meble na wymiar, zabudowy na wymiar przed remontem i po

Jak przebiega etap produkcji mebli na zamówienie?


Pomiar pod meble na wymiar

01. Pomiar

Po kontakcie telefonicznym ustalamy termin pomiaru. Pomiar odbywa się w miejscu, gdzie planowana jest zabudowa meblowa. Pomiar dokonywany jest bezpłatnie! Uwzględniane są wszelkie sugestie i oczekiwania, wybór materiałów, kolorystyki, funkcjonalności, zastosowanych mechanizmów oraz układ instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych. Istnieje możliwość zmiany umiejscowienia tych elementów.

Wycena i projekt mebli na zamówienie

02. Wycena i projekt

Na podstawie dokonanego pomiaru, sugestii oraz oczekiwań przedstawionych na spotkaniu, dokonywana jest rozpiska, rozrysowanie elementów układu mebli. Dokonywana i przedstawiona zostaje wstępna wycena realizacji i montażu mebli. Przygotowywana jest również wizualizacja wyglądu całego układu mebli.

Podpisanie umowy na produkcję mebli

03. Podpisanie umowy

Po ostatecznym zatwierdzeniu całego układu, projektu oraz dodatkowych ustaleń, następuje podpisanie umowy. Meble mogą być realizowane bezzwłocznie z montażem w określonym przez Państwa terminie lub w terminie oddalonym czasowo. Na nasze meble udzielane są raty 0%

Produkcja i montaż mebli na zamówienie

04. Produkcja i montaż mebli

Ostatnim etapem jest montaż mebli w określonym terminie i czasie. Ekipa monterska dopilnuje wszelkich szczegółów związanych z precyzyjnym montażem. Na życzenie zostanie podłączony sprzęt AGD uwzględniony w etapie projektowania i wymiarowania, podłączone może zostać również oświetlenie.  Na koniec pozostaje Państwu wieloletnia satysfakcja korzystania z mebli zbudowanych na wymiar! 

Masz pytania? Chcesz się umówić na pomiar? Zostaw kontakt do siebie! Zadzwonimy.

Podaj w jakich godzinach możemy się z Tobą skontaktować.

Posiadasz rozrysowany i wstępnie wymierzony układ mebli, kuchni?
Wyślij do wstępnej wyceny!

Jeśli posiadasz zaprojektowane i rozrysowane meble przez architekta lub projektanta, prześlij je nam. Przyśpieszy i ułatwi to wycenę.

Jeśli posiadasz dodatkowe informacje odnośnie rodzaju wykończenia, rodzaju frontów mebli, kolorystyki lub faktury, opisz je poniżej.
Drag and drop files here or Browse
Poznaj opinie naszych klientów

P. Aneta

Z wykonanej kuchni na zamówienie jesteśmy zadowoleni. Została wykonana na podstawie naszych uwag i potrzeb. Panowie zamontowali kuchnię tydzień przed wyznaczonym terminem, co było miłym zaskoczeniem :)  

P. Łukasz

Zamówiona szafa wyszła rewelacyjnie! Pomimo krzywizny ścian mebel prawie idealnie wpasowany jest w przestrzeń. Panowie znają się na robocie. Polecam.

P. Marek

Dobry kontakt, nie ma problemu z umówieniem się na pomiar pomieszczenia pod zabudowę kuchenną. Panowie dobrze doradzają z ułożeniem mediów. Kuchnia wyszła bardzo ładnie, szafki dopasowane pod nasze potrzeby, blat solidny. Polecam.

P. Bartek

Bez zastrzeżeń, meble wykonane starannie i w wysokiej jakości. Termin dotrzymany przez Panów. Dziękuję i polecam! 

Studio Mebli Kuchennych Szczecin
Od ponad 20 lat zajmujemy się produkcją mebli indywidualnych na wymiar w Szczecinie. Nasze doświadczenie umożliwia nam produkcję mebli kuchennych na wymiar, mebli łazienkowych pod określoną armaturę, szafy wnękowe i wolnostojące na korytarzu, a także meble pokojowe dopasowane formatem i kolorystyką. Charakterystyczną cechą naszych mebli jest ich dokładne wykończenie i wpasowanie ich w przestrzeń.
Myślisz o zakupie mebli? Skontaktuj się z nami, meble na wymiar to najlepsze rozwiązanie!
  • +48 503 614 024
  • +48 662 537 443
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2021-2023 - SMK - Meble Kuchenne na wymiar producent Szczecin All rights reserved.